Értékeljen |
10.28.-11.03. TORONTO (KANADA) - 50 000 DOLLÁR (ITF), EGYES, FEDETT PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Nicole ROTTMANN (osztrák) | 6:1, 6:4 |
Második | Alexandra MUELLER (amerikai) | 6:2, 7:5 |
Negyeddöntő | Onsz DZSABÚR (tunéziai) | 6:3, 1:6, 6:2 |
Elődöntő | Melanie OUDIN (amerikai) | 6:4, 3:6, 6:3 |
Döntő | Victoria DUVAL (amerikai) | 5:7-nél Babos Tímea feladta |
10.21.-10.27. SAGUENAY (KANADA) - 50 000 DOLLÁR (ITF), EGYES, FEDETT PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Elisabeth FOURNIER (kanadai) | 6:3, 6:3 |
Második | Julia BOSERUP (amerikai) | 6:2, 4:6, 6:3 |
Negyeddöntő | Jessica PEGULA (amerikai) | 7:5, 6:3 |
Elődöntő | Onsz DZSABÚR (tunéziai) | 6:7 (4-7), 6:4, 1:6 |
09.22.-09.27. NINGBO (KÍNA) – 125 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Jaroszlava SVEDOVA (kazah) | 1:6, 6:2, 2:6 |
PÁROS (a lengyel Alicja ROSOLSKA oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | HAN H.-j., MIJAMURA M.(kínai,japán) | 6:7 (4-7), 4:6 |
09.16.-09.21. KANTON (KÍNA) – 500 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Varvara LEPCHENKO (amerikai) | 7:6 (10-8), 7:5 |
Második | CSENG Csie (kínai) | 5:7, 6:7 (1-7) |
PÁROS (a fehérorosz Olga GOVORCOVA oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | CSANG S., J. SVEDOVA (kínai, kazah) | 6:3, 6:3 |
Negyeddöntő | CSAN H.-Cs., CSAN J.-J. (tajvani) | 6:4, 4:6. 8-10 |
09.09.-09.16. TASKENT (ÜZBEGISZTÁN) – 235 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Yvonne MEUSBURGER (osztrák) | 6:2, 2:6, 1:6 |
PÁROS (a kazah Jaroszlava SVEDOVA oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | K. PALKINA, P. PEKOVA (kirgiz, fehérorosz) | 6:3, 6:1 |
Negyeddöntő | M. KRAJICEK, A. PANOVA (holland, orosz) | 6:1, 6:2 |
Elődöntő | V. SZAVINYIH, M.-T. TORRÓ-FLOR (orosz, spanyol) | 6:2, 6:2 |
Döntő | O. GOVORCOVA, M. MINELLA (fehérorosz, luxemburgi) | 6:3, 6:3 |
08.26-09.09. – NEW YORK, US OPEN (EGYESÜLT ÁLLAMOK, GRAND SLAM-VERSENY), KEMÉNY PÁLYA, EGYES | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Roberta VINCI (olasz) | 4:6, 2:6 |
PÁROS (az olasz Francesca SCHIAVONE oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | O. KALASNYIKOVA, A. ROSOLSKA (grúz, lengyel) | 7:6 (7-5), 6:2 |
Második | A.-L. GRÖNEFELD, K. PESCHKE (német, cseh) | 4:6, 4:6 |
08.05.-08.10 SZUCSOU (KÍNA) – 125 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | CSU Lin (kínai) | 6:4, 6:4 |
Második | Michaela HONCOVA (szlovák) | 6:2, 7:5 |
Negyeddöntő | Tamarine TANASUGARN (thaiföldi) | 6:3, 6:3 |
Elődöntő | Shahar PEER (izraeli) | 1:6, 3:6 |
PÁROS (a holland Michaella KRAJICEK oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
1. forduló | SZEMA J., CSOU M.-J. (japán, kínai) | 6:4, 6:3 |
Negyeddöntő | CSAN Cs.-v., HSZÜ J.-f. (tajvani, kínai) | 6:4, 6:2 |
Elődöntő | HSZU V.-h., LIANG Cs. (tajvani, kínai) | 6:4, 6:2 |
Döntő | HAN H.-j., HOZUMI E. (kínai, japán) | 6:2, 6:2 |
07.29.-08.04. DONECK (UKRAJNA) – 75 000 DOLLÁR (ITF), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Ganna POZNIHIRENKO (ukrán) | 6:3, 6:2 |
Második | Paula KANIA (lengyel) | 6:3, 6:4 |
Negyeddöntő | Alekszandra KRUNICS (szerb) | 7:6 (7-2), 6:4 |
Elődöntő | Maria Joao KOEHLER (portugál) | 4:6, 6:2, 6:4 |
Döntő | Jelina SZVITOLINA (ukrán) | 6:3, 2:6, 6:7 (9-11) |
07.08.-07.14. BUDAPEST (HUNGARIAN GRAND PRIX) – 235 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, SALAK | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Alekszandra KRUNICS (szerb) | 6:3, 6:7 (5-7), 6:3 |
Második | Maria-Teresa TORRÓ-FLOR (spanyol) | 1:6, 6:4, 7:6 (7-4) |
Negyeddöntő | Simona HALEP (román) | 5:7, 1:6 |
PÁROS (a lengyel Alicja ROSOLSKA oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Negyeddöntő | S. KLEMENSCHITS, A. KLEPAC (osztrák, szlovén) | 5:7, 1:6 |
06.24-07.06. – WIMBLEDON, THE CHAMPIONSHIPS (NAGY-BRITANNIA, GRAND SLAM-VERSENY), FŰ, EGYES | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Mathilde JOHANSSON (francia) | 6:4, 1:6, 3:6 |
PÁROS (a luxemburgi Mandy MINELLA oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | I. R. OLARU, O. SAVCSUK (román, ukrán) | 2:6, 4:6 |
06.15.-06.22. EASTBOURNE (ANGLIA) – 690 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, FŰ | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Selejtező, Első | Lara ARRUABARRENA (spanyol) | 4:6, 4:6 |
PÁROS (a luxemburgi Mandy MINELLA oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | M. NICULESCU, K. ZAKOPALOVA (román, cseh) | 4:6, 3:6 |
06.10.-06.16. BIRMINGHAM (ANGLIA) – 235 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, FŰ | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Nagyija KICSENOK (ukrán) | 3:6, 4:6 |
06.03.-06.09. MARSEILLE (FRANCIAORSZÁG) – 100 000 DOLLÁR (ITF), EGYES, SALAK | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Polona HERCOG (szlovén) | 6:7 (6-8), 2:6 |
05.22-06.09. – PÁRIZS, ROLAND GARROS (FRANCIAORSZÁG, GRAND SLAM-VERSENY), EGYES, SALAK | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Selejtező, Első | Myrtille GEORGES (francia) | 6:4, 6:4 |
Selejtező, Második | Paula KANIA (lengyel) | 2:6, 6:7 (5-7) |
PÁROS (a luxemburgi Mandy MINELLA oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | CSANG S., CSENG Cs. (kínai) | 7:6 (7-5), 4:6, 3:6 |
05.06.-05.12. JOHANNESBURG (DÉL-AFRIKAI KÖZTÁRSASÁG) – 50 000 DOLLÁR + VENDÉGLÁTÁS (ITF), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Keren SHLOMO (izraeli) | 6:1, 6:2 |
Második | Pemra ÖZGEN (török) | 6:2, 4:6, 6:1 |
Negyeddöntő | Samantha MURRAY (brit) | 5:7, 6:3, 6:0 |
Elődöntő | Teodora MIRCSICS (szerb) | 6:2, 6:3 |
Döntő | Chanel SIMMONDS (dél-afrikai) | 6:7 (3-7), 6:4, 6:1 |
04.22.-04.28. MARRÁKES (MAROKKÓ) – 235 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, SALAK | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Selejtező, Első | Olga SZAVCSUK (ukrán) | 4:6, 6:2, 6:3 |
Selejtező, Második | Aravane REZAI (francia) | 6:2, 6:4 |
Selejtező, Harmadik | Alexandra CADANTU (román) | 6:3, 6:2 |
Főtábla, Első | Kiki BERTENS (holland) | 5:7, 2:6 |
PÁROS (a luxemburgi Mandy MINELLA oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | M. DOMACHOWSKA, S. FORETZ-GACON (lengyel, francia) | 3:6, 6:4, 12-10 |
Negyeddöntő | E. HRDINOVA, Kar. PLISKOVA (cseh) | 3:6, 7:6 (7-1), 10-8 |
Elődöntő | L. DOMINGUEZ LINO, A. PARRA SANTONJA (spanyol) | 3:6, 7:6 (8-6), 10-8 |
Döntő | P. MARTIC, K. MLADENOVIC (horvát, francia) | 6:3, 6:1 |
04.01.-04.07. MONTERREY (MEXIKÓ) – 235 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Ana Sofia SANCHEZ (mexikói) | 6:3, 6:3 |
Második | Ana IVANOVICS (szerb) | 7:5, 3:6, 6:2 |
Negyeddöntő | Monica NICULESCU (román) | 5:7, 2:6 |
PÁROS (a japán DATE-KRUMM Kimiko oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | M. F. ALVES, A. PEREZ (brazil, venezuelai) | 6:1, 6:1 |
Negyeddöntő | G. DABROWSKI, A. KUDRJAVCEVA (kanadai, orosz) | 4:6, 6:3, 10-6 |
Elődöntő | A. MUHAMMED, A. WILL (amerikai) | 7:5, 6:4 |
Döntő | E. BIRNEROVA, T. TANASUGARN (cseh, thaiföldi) | 6:1, 6:4 |
03.19.-03.31. MIAMI (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 5 185 625 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA | ||
PÁROS (a luxemburgi Mandy MINELLA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | L. DEKMEIJERE, O. GOVORCOVA (lett, fehérorosz) | 6:2, 6:2 |
Második | S. ERRANI, R. VINCI (olasz) | 7:5, 4:6, 4-10 |
03.06.-03.17. INDIAN WELLS (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 5 182 262 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Johanna LARSSON (svéd) | 7:6 (7-5), 2:6, 0:6 |
02.25.-03.02. FLORIANOPOLIS (BRAZÍLIA) – 235 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Valerija SZAVINYIH (orosz) | 7:6 (7-5), 6:7 (3-7), 6:2 |
Második | Chanelle SCHEEPERS (dél-afrikai) | 6:1, 6:2 |
Negyeddöntő | Monica NICULESCU (román) | 3:6, 2:6 |
PÁROS (a japán DATE-KRUMM Kimiko oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | J. GLUSHKO, P. KANIA, (izraeli, lengyel) | 6:4, 6:2 |
Negyeddöntő | S. PEER, C. SCHEEPERS (izraeli, dél-afrikai) | 6:2, 6:2 |
Elődöntő | A. MEDINA GARRIGUES, J. SVEDOVA (spanyol, kazah) | 3:6, 6:4, 5-10 |
02.18.-02.24. BOGOTA (KOLUMBIA) – 235 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, SALAK | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Beatriz GARCIA VIDAGANY (spanyol) | 6:4, 1:6, 7:6 (7-4) |
Második | Mandy MINELLA (luxemburgi) | 1:6, 4:6 |
PÁROS (a luxemburgi Mandy MINELLA oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | P. KANIA, P. PEHOVA (lengyel, fehérorosz) | 6:1, 6:3 |
Negyeddöntő | I. FERRER SUAREZ, A. PARRA SANTONJA (spanyol) | 6:3, 7:5 |
Elődöntő | J. JANKOVICS, A. KRUNICS (szerb) | 6:3, 6:2 |
Döntő | E. BIRNEROVA, A. PANOVA (cseh, orosz) | 6:4, 6:3 |
02.11.-02.17. DOHA (KATAR) – 2 369 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Heidi EL TABAKH (kanadai) | 6:2, 6:3 |
Második | Sara ERRANI (olasz) | 4:6, 0:6 |
02.06.-02.10. – ELIAT (IZRAEL) – FED-KUPA (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Michelle LARCHER DE BRITO (portugál) | 4:6, 7:5, 7:5 |
Második | Jelena SIMIC (boszniai) | 6:0, 7:6 (7-5) |
Harmadik | Heather WATSON (brit) | 3:6, 2:6 |
Az 5. helyért | Richel HOGENKAMP (holland) | 6:2, 6:3 |
PÁROS (MAROSI KATALIN oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Második | D. HERDZELAS, A. HUSARIC (boszniai) | 7:5, 6:4 |
01.28.-02.03. PATTAYA (THAIFÖLD) – 235 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Heather WATSON (brit) | 1:6, 0:3-nál Babos Tímea feladta |
PÁROS (a görög Eleni DANIILIDU oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Tatjana MALEK, Chanelle SCHEEPERS (német, dél-afrikai) | 6:4, 7:5 |
Negyeddöntő | Akgul AMANMURADOVA, Alekszandra PANOVA (üzbég, orosz) | mérkőzés nélkül nyert AMANMURADOVA, PANOVA |
01.14-01.27. – MELBOURNE, AUSTRALIAN OPEN (AUSZTRÁLIA, GRAND SLAM-VERSENY), KEMÉNY PÁLYA, EGYES | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Kristina MLADENOVIC (francia) | 3:6, 6:4, 9:11 |
PÁROS (a brit Laura ROBSON oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | A. PAVLJUCSENKOVA, L. SAFAROVA (orosz, cseh) | 2:6, 4:6 |
01.06.-01.12. HOBART (AUSZTRÁLIA) – 235 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Klara ZAKOPALOVA (cseh) | 4:6, 3:6 |
PÁROS (a luxemburgi Mandy MINELLA oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | S. SOLER-ESPINOSA, C. SUAREZ NAVARRO (spanyol) | 3:6, 7:6 (9-7), 10-8 |
Negyeddöntő | I.-C. BEGU, S. HALEP (román) | 7:6 (7-1), 6:0 |
Elődöntő | L. ARRUABARRENA-VECINO, L. DOMINGUEZ LINO (spanyol) | 6:2, 6:2 |
Döntő | G. MUGURUZA, M.-T. TORRO-FLOR (spanyol) | 3:6, 6:7 (5-7) |
2012.12.30.-2013.01.05. SENCSEN (KÍNA) – 500 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Stefanie VÖGELE (svájci) | 4:6, 5:7 |
PÁROS (a luxemburgi Mandy MINELLA oldalán) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | HSZIE Szu-vej, HSZIE Su-jing (tajvani) | 6:7 (3-7), 6:7 (9-11) |
Értékeljen |
03.22.-04.03.
MIAMI OPEN
Miami (USA)
6 844 139 USD
04.04.-04.10.
KATOWICE OPEN
Katowice (POL)
250 000 USD
04.18.-04.24.
PORSCHE TENNIS GRAND PRIX
Stuttgart (GER)
753 000 USD
???
04.25.-04.30.
GP SAR LA PRINCESSE LALLA MERYEM
Rabat (MAR)
250 000 USD
04.30.-05.07.
MUTUA MADRID OPEN
Madrid (ESP)
4 942 700 USD
05.09.-05.15.
INTERNAZIONALI BNL D'ITALIA
Rome (ITA)
2 000 000 USD
05.15.-05.21.
INTERNATIONAUX DE STRASBOURG
Strasbourg (FRA)
250 000 USD
05.22.-06.05.
ROLAND GARROS
Paris (FRA)
GRAND SLAM EVENT