Értékeljen |
11.22.-11.27. - HELSINKI (FINNORSZÁG) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Alize LIM (francia) | 6:3, 6:3 |
Második | Nicole ROTTMAN (osztrák) | 6:2, 6:4 |
Negyeddöntő | Amra SADIKOVIC (svájci) | 6:4, 6:4 |
Elődöntő | Annika BECK (német) | 6:4, 6:4 |
Döntő | Jana CEPELOVA (szlovák) | 6:3, 6:1 |
PÁROS – az ukrán Irina BURJACSOK oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | D. AFANASZJEVA, L. VASZILJEVA (orosz) | 6:2, 6:2 |
QuarterDöntő | J. HYOTY, A. SILLANPAA (finn) | 6:0, 6:2 |
Elődöntő | M. BUZARNESCU, V. SZOLOVJEVA (román, orosz) | 6:2, 6:2 |
Döntő | J. HUSAROVA, E. LAINE (szlovák, finn) | 7:5, 5:7, 9-11 |
11.15.-11.20. – POZSONY (SZLOVÁKIA) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Andrea Roxana VAIDEANU (román) | 6:2, 6:1 |
Második | Naomi BROADY (brit) | 5:7, 7:6 (7-4), 7:6 (9-7) |
Negyeddöntő | Darja GAVRILOVA (orosz) | 6:2, 6:2 |
Elődöntő | Karolina PLISKOVA (cseh) | 6:4, 4:6, 6:7 (4-7) |
PÁROS – JANI RÉKA-LUCA oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | M. HONCOVA, Z. LUKNAROVA (szlovák) | 2:6, 5:7 |
10.31.-11.06. – TORONTO (KANADA) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Nathalia ROSSI (brazil) | 6:2, 6:1 |
Második | Nicole ROTTMAN (osztrák) | 6:3, 6:3 |
Negyeddöntő | Mandy MINELLA (luxemburgi) | 6:4, 6:1 |
Elődöntő | Amra SADIKOVIC (svájci) | 3:6, 5:7 |
PÁROS – az amerikai Jessica PEGULA oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | E. ABANDA, K. SURIK (kanadai, amerikai) | 7:6 (7-0), 6:0 |
Negyeddöntő | M. ABRAMOVIC, M. ALVES (horvát, brazil) | 6:3, 6:3 |
Elődöntő | E. BOUCHARD, A. FINK (kanadai, amerikai) | 7:5, 6:1 |
Döntő | G. DABROWSKI, M. PELLETIER (kanadai) | 5:7, 7:6 (7-5), 4-10 |
10.24.-10.30. – SAGUENAY (KANADA) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Gabriela DABROWSKI (kanadai) | 6:3, 6:1 |
Második | Eugenie BOUCHARD (kanadai) | 6:2, 6:4 |
Negyeddöntő | Irina BURJACSOK (ukrán) | 6:3, 6:3 |
Elődöntő | Mirjana LUCIC (horvát) | 1:6, 6:3, 7:6 (7-4) |
Döntő | Julia BOSERUP (amerikai) | 7:6 (9-7), 6:3 |
PÁROS – az amerikai Jessica PEGULA oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | E. ABANDA, K. SURIK (kanadai) | 4:6, 6:1, 10-4 |
QuarterDöntő | E. ROUTLIFFE, C. ZHAO (kanadai) | 3:6, 6:3, 10-7 |
Elődöntő | S. FICHMAN, S. SUN (kanadai) | 6:4, 3:6, 12-10 |
Döntő | G. DABROWSKI, M. PELLETIER (kanadai) | 6:4, 6:3 |
10.18.-10.23. – ROCK HILL (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Madison BRENGLE (amerikai) | 2:6, 4:6 |
PÁROS – a horvát Alja TOMLJANOVIC oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | J. CAKO, K. HARDEBECK (amerikai) | 6:4, 6:4 |
Negyeddöntő | D. COLLINS, S. NAUTA (amerikai) | 6:4, 6:2 |
Elődöntő | M. BRENGLE, G. PAZ (amerikai, venezuelai) | 7:5, 4:6, 5-10 |
10.11.-10.16. – TROY (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Ahsha ROLLE (amerikai) | 6:7 (5-7), 6:4, 5:7 |
PÁROS – a horvát Alja TOMLJANOVIC oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | M. HARKINS, A. ROLLE (amerikai) | 6:3, 6:2 |
Negyeddöntő | A. GABUJEVA, Y. LIZARAZO (orosz, kolumbiai) | 6:3, 6:4 |
Elődöntő | V. LEPCHENKO, M. WASHINGTON (amerikai) | 6:7 (2-7), 2:6 |
10.04.-10.09. – KANSAS CITY (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Monica PUIG (Puerto Ricói) | 2:6, 4:6 |
PÁROS – az orosz Valerija SZAVINYIH oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | J. BOSERUP, M. EJDESGAARD (amerikai, dán) | 6:3, 6:4 |
QuarterDöntő | M. ABRAMOVIC, E. HRDINOVA (horvát, cseh) | 2:6, 6:7 (4-7) |
09.27.-10.02. – LAS VEGAS (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Irena PAVLOVIC (francia) | 7:6 (7-5), 6:4 |
Második | Alexa GLAATCH (amerikai) | 6:2, 2:6, 2:6 |
PÁROS – a szlovén Petra RAMPRE oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | M. HARKINS, A. ROLLE (amerikai) | 4:6, 3:6 |
09.13.-09.18. – MESTRE (OLASZORSZÁG)– 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Irina BURJACSOK (ukrán) | 6:2, 6:1 |
Második | Garbine MUGURUZA (spanyol) | 6:2, 5:7, 3:6 |
PÁROS – a lengyel Magda LINETTE oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Erőnyerő |
|
Negyeddöntő | G. GATTO MONTICONE, F. QUERCIA (olasz) | 6:4, 6:3 |
Elődöntő | J. HUSAROVA, R. VORACOVA (szlovák, cseh) | 6:3, 6:2 |
Döntő | V. IVAKNYENKO, M. MELNYIKOVA (ukrán, orosz) | 4:6, 5:7 |
10.05.-10.11. – PODGORICA (MONTENEGRÓ) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Ana VRLJIC (horvát) | 3:0 - Vrljic feladta |
Második | Katarzyna KAWA (lengyel) | 4:6, 6:2 - Kawa feladta |
Negyeddöntő | Paula ORMAECHEA (argentin) | 4:6, 6:2, 5:7 |
08.23.-08.26. NEW YORK (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – US OPEN (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Selejtező, Első | Stephanie FORETZ-GACON (francia) | 5:7, 5:7 |
07.26.-07.31. – VIGO (SPANYOLORSZÁG) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Sandra SOLER SOLA (spanyol) | 6:2, 3:6, 5:7 |
07.19.-07.24. – LA CORUNA (SPANYOLORSZÁG) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Silvia FUENTES- PEREZ (spanyol) | 6:0, 6:4 |
Második | Rocio DE LA TORRE-SANCHEZ (spanyol) | 6:1, 6:4 |
Negyeddöntő | Irena PAVLOVIC (francia) | 6:4, 6:2 |
Elődöntő | Gail BRODSKY (amerikai) | 7:5, 6:7 (4-7), 1:6 |
PÁROS – a francia Victoria LARRIERE oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | A. CARRERAS, I. RAPISARDA-CALVO (brit, spanyol) | 6:4, 7:6 (7-4) |
Negyeddöntő | EGUCSI M., ISIZU S. (japán) | 7:5, 6:7 (6-8), 10-8 |
Elődöntő | E. BILLETT, K. FILIPPOU (ausztrál) | 6:3, 6:3 |
Döntő | L. COSTAS-MOREIRA, I. FERRER-SUAREZ (spanyol) | 7:5, 6:3 |
07.04.-07.10. - BUDAPEST (MAGYARORSZÁG) – 220 000 DOLLÁR (WTA) – EGYES (SALAK) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Anna Giulia REMONDINA (olasz) | 6:3, 7:6 (7-4) |
Második | Roberta VINCI (olasz) | 6:4, 5:7, 2:6 |
PÁROS – MAROSI KATALIN oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | A. MEDINA-GARRIGUES, A. ROSOLSKA (spanyol, lengyel) | 6:4, 1:6, 8-10 |
06.28.-07.03. – STUTTGART (NÉMETORSZÁG) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Romana Caroline TABAK (Slovakian) | 6:3, 7:6 (7-1) |
Második | Annalisa BONA (olasz) | 6:2, 4:6, 6:4 |
Negyeddöntő | Annika BECK (német) | 6:4, 2:6, 6:4 |
Elődöntő | Evelyn MAYR (olasz) | 6:2, 6:3 |
Döntő | Korina PERKOVIC (Német) | 1:6, 6:2, 6:3 |
06.20.-06.25. – KRISTINEHAMN (SVÉDORSZÁG) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Gail BRODSKY (amerikai) | 7:5, 6:4 |
Második | Elena BOGDAN (román) | 6:3, 6:3 |
Negyeddöntő | Isabella HOLLAND (ausztrál) | 6:2,6:2 |
Elődöntő | Alexandra CADANTU (román) | 6:2, 3:6, 2:6 |
PÁROS – az orosz Kszenyija LIKINA oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | M. HAMLIN, C. ROHDE-MOE (norvég) | 6:1, 6:3 |
QuarterDöntő | A. CADANTU, N. CLERICO (román, olasz) | 3:6, 7:5, 10-6 |
Elődöntő | U. EIKERI, I. KREMEN (norvég, fehérorosz) | 6:3, 6:0 |
Döntő | M. JUGICS-SZALKICS, E. LAINE (boszniai, finn) | 4:6, 4:6 |
06.13.-06.18. – ASZTANA (KAZAHSZTÁN) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Diana ISZAJEVA (orosz) | 6:0, 6:3 |
Második | Tamara CSUROVICS (szerb) | 6:1, 6:1 |
Negyeddöntő | Ekaterina JASINA (orosz) | 6:2, 6:2 |
Elődöntő | Veronika KAPSAJ (ukrán) | 6:4, 6:2 |
Döntő | Tadeja MAJERIC (szlovén) | 6:0, 6:2 |
05.10.-05.15. – RALEIGH (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Chieh Yu HSIEH (amerikai) | 6:4, 6:2 |
Második | Petra RAMPRE (szlovén) | 4:6, 2:6 |
PÁROS – a brit Melanie SOUTH oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | C. NAGLE, A. WEINHOLD (amerikai) | 2:6, 2:6 |
05.03.-05.08. – INDIAN HARBOUR BEACH (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Julie DITTY (amerikai) | 6:2, 6:4 |
Második | Jessica PEGULA (amerikai) | 1:6, 6:7 (4-7) |
PÁROS – a brit Melanie SOUTH oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | CZINK MELINDA V. SZOLOVJEVA (magyar, orosz) | 7:6 (7-4), 7:5 |
Negyeddöntő | I. FALCONI, A. RISKE (amerikai) | 6:4, 6:7 (5-7), 11-9 |
Elődöntő | C. FUSANO, A. GLATCH (amerikai) | 2:6, 5:7 |
04.26.-05.01. – CHARLOTTESVILLE (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Jessica PEGULA (amerikai) | 1:6, 7:5, 7:5 |
Második | Edina GALLOVITS-HALL (román) | 2:6, 2:6 |
PÁROS – az orosz Valeria SZOLOVJEVA oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | E. HRDINOVA, L. WIENEROVA (cseh, szlovák) | 2:6, 2:6 |
03.22.-03.27. – BATH (NAGY-BRITANNIA) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Marta DOMACHOWSKA (lengyel) | 6:7 (3-7), 3:6 |
PÁROS – a luxemburgi Anne KREMER oldalán |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | T. MOORE, K. O’BRIEN (brit) | 6:1, 7:6 (7-3) |
Negyeddöntő | E. LAINE, M. SOUTH (finn, brit) | 6:2, 7:5 |
Elődöntő | L. BROWN, F. STEPHENSON (brit) | 6:0, 7:5 |
Döntő | M. DOMACHOWSKA, K. PITER (lengyel) | 7:6 (7-5), 6:2 |
03.08.-03.13. – IRAPUATO (MEXIKÓ) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Anna FLORIS (olasz) | 6:3, 6:3 |
Második | Kristina MLADENOVIC (francia) | 6:3, 2:6, 3:6 |
PÁROS – az ausztrál Johanna KONTA oldalán |
|
|
Első | M. IRIGOYEN, F. MOLINARO (argentin) | 3:6, 6:4, 10-4 |
QuarterDöntő | B. BOTTO, L. THORPE (perui, francia) | 3:6, 6:3, 11-9 |
Elődöntő | J. COIN, A. LIM (francia) | 6:3, 6:3 |
Döntő | M. HARKINS, N. ROTTMANN (amerikai, ausztrál) | 6:3, 6:4 |
02.26.-02.28. – MONTERREY (MEXIKÓ) – 220 000 DOLLÁR (WTA) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Selejtező, Első | Aleksandra WOZNIAK (kanadai) | 4:6, 5:7 |
02.04.-02.09. – EILAT (IZRAEL) – FED KUPA – EGYES (KEMÉNY PÁLYA) | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Alexandra DULGHERU (román) | 1:6, 1:6 |
Második | Michaella KRAJICEK (holland) | 2:6, 3:6 |
Harmadik | Irina KUZMINA (lett) | 6:3, 6:4 |
PÁROS – ARN Gréta és JANI Réka-Luca oldalán |
|
|
Első | C. DINU, A. DULGHERU (román) | 7:5, 6:1 |
Harmadik | L. DEKMEIJERE, I. KUZMINA (lett) | 6:4, 6:3 |
Értékeljen |
03.22.-04.03.
MIAMI OPEN
Miami (USA)
6 844 139 USD
04.04.-04.10.
KATOWICE OPEN
Katowice (POL)
250 000 USD
04.18.-04.24.
PORSCHE TENNIS GRAND PRIX
Stuttgart (GER)
753 000 USD
???
04.25.-04.30.
GP SAR LA PRINCESSE LALLA MERYEM
Rabat (MAR)
250 000 USD
04.30.-05.07.
MUTUA MADRID OPEN
Madrid (ESP)
4 942 700 USD
05.09.-05.15.
INTERNAZIONALI BNL D'ITALIA
Rome (ITA)
2 000 000 USD
05.15.-05.21.
INTERNATIONAUX DE STRASBOURG
Strasbourg (FRA)
250 000 USD
05.22.-06.05.
ROLAND GARROS
Paris (FRA)
GRAND SLAM EVENT