Értékeljen |
2008.12.29.-2009.01.04. – TLALNEPANTLA (MEXIKÓ) – KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Marisa RUIZ (mexikói) | 6:1, 6:0 |
Második | Regina RODRIGUEZ (mexikói) | 6:1, 6:0 |
Harmadik | Juliana GAJIC (kanadai) | 6:1, 6:3 |
Negyeddöntő | Alejandra GRANILLO (mexikói) | 7:6 (7-5), 7:5 |
Elődöntő | Alja TOMLJANOVIC (horvát) | 6:7 (6-8), 4:6 |
PÁROS (az orosz Valerija SZOLOVJEVA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | M. BOLIVAR, F. FARIA (kolumbiai, brazil) | 6:3, 6:3 |
Második | N. GIBBS, M. YAJIMA (amerikai) | 6:2, 6:4 |
Negyeddöntő | A. CERCONE, K. PALIIVETS (amerikai, kanadai) | 4:6, 2:6 |
10.06.10.12. – OSZAKA (JAPÁN) – JUNIOR SZUPER-VILÁGBAJNOKSÁG - KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Antonella SUSAK (horvát) | 6:7, 6:1, 6:2 |
Második | Laura SLATER (brit) | 7:6 (7-4), 6:0 |
Harmadik | Amandine HESSE (francia) | 6:3, 7:5 |
Negyeddöntő | Ana BOGDAN (román) | 2:6, 2:6 |
PÁROS (a francia Kristina MLADENOVIC oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | MUTAGUCSI E., OMAE A. (japán) | 6:2, 6:1 |
Második | BULGAKOVA VASZILISSZA, MIKÓ ZSÓFIA (magyar) | 3:6, 6:1, 7:6 (9-7) |
Negyeddöntő | A. HESSE, H. JAMES (francia, brit) | 6:1, 6:7 (4-7), 7:6 (11-9) |
Elődöntő | K. ISSARA, N. SAENYAUKHOT (thaiföldi) | 6:2, 6:2 |
Döntő | INOUE M., A. JASZAMOTO (japán) | 7:6 (8-6), 7:6 (8-6) |
09.23.-09.28 – SAN LUIS POTOSI (MEXIKÓ) – JUNIOR FED KUPA – KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Richel HOGENKAMP (holland) | 2:6, 6:2, 4:6 |
Második | Veronica CEPEDE ROYG (paraguayi) | 6:2, 6:0 |
Harmadik | Albina HABIBULINA (üzbég) | 6:2, 6:3 |
Elődöntő | Kristie AHN (amerikai) | 2:6, 6:0, 2:6 |
A 3. helyért | Szviatlana PIRAZSENKA (fehérorosz) | 6:2, 6:3 |
PÁROS |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első (SUSÁNYI ZSÓFIA oldalán) | R. HOGENKAMP, S. VAN DER SAR (holland) | 7:5, 6:2 |
Második (MIKÓ ZSÓFIA oldalán) | V. CEPEDE ROYG, I. ROBBIANI (paraguayi) | 7:5, 5:7, 6:2 |
Elődöntő (SUSÁNYI ZSÓFIA oldalán) | C. MCHALE, S. STEPHENS (amerikai) | 5:7, 3:6 |
A 3. helyért | A. ORLIK, SZ. PIRAZSENKA (fehérorosz) | nem játszották le |
08.31.-09.07. – NEW YORK (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – US OPEN - KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Melanie OUDIN (amerikai) | 2:6, 2:6 |
PÁROS (a japán JAMASZOTO Aki oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | L. BERLINECKE, Q. LEMOINE (német, holland) | 6:2, 6:4 |
Második | C. SIMMONDS, B. SWANEPOEL (dél-afrikai) | 6:4, 1:6, 4-10 |
08.24.-08.30. – QUEBEC (KANADA) – KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Marianne JODOIN (kanadai) | 6:4, 6:2 |
Második | JAMASZOTO Aki (japán) | 6:1, 6:1 |
Negyeddöntő | Jana BUCSINA (orosz) | 2:6, 1:6 |
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | V. KAMENSZKAJA, P. MONTEZ (orosz, mexikói) | 6:7 (3-7), 6:3, 10-5 |
Negyeddöntő | E. BOGDAN, V. CEPEDE ROYG (román, paraguayi) | 6:4, 5:7, 10-6 |
Elődöntő | V. SZAVINYIH, M. SZIROTKINA (orosz) | 6:4, 6:3 |
Döntő | DOJ M., NARA K. (japán) | 4:6, 6:4, 8-10 |
06.28.-07.06. – WIMBLEDON (NAGY-BRITANNIA) – THE JUNIOR CHAMPIONSHIPS - FŰ | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Richel HOGENKAMP (holland) | 7:5, 3:6, 3:6 |
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | T. HENDLER, C. VANDEWEGHE (belga, amerikai) | mérkőzés nélkül |
Második | N. BROADY, J. WINDLEY (brit) | 7:5, 6:2 |
Negyeddöntő | DOJ M., NARA K. (japán) | 6:1, 2:6, 1:6 |
06.22.-06.27. – ROEHAMPTON (NAGY-BRITANNIA) - FŰ | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Anna ORLIK (fehérorosz) | 2:6, 2:6 |
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | R. HOGENKAMP, L. ROBSON (holland, brit) | 4:6, 2:6 |
06.01.-06.08. PÁRIZS (FRANCIAORSZÁG) – ROLAND GARROS - SALAK | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Constance SIBILLE (francia) | 6:3, 6:2 |
Második | Noppawan LERTCHEEWAKARN (thaiföldi) | 5:7, 5:7 |
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | A. HESSE, K. MLADENOVIC (francia) | mérkőzés nélkül |
Második | L. KERKHOVE, A. RUS (holland) | 2:6, 6:4, 6-10 |
05.19.-05.25. – MILÁNÓ (OLASZORSZÁG) - SALAK | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Valerija SZAVINYIH (orosz) | 6:2, 5:7, 4:6 |
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán) | x | |
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | L. AGUILAR, B. BOTTO (mexikói, perui) | mérkőzés nélkül |
03.25.-03.30. – MANILA (FÜLÖP-SZIGETEK) – KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | Rashmi TELTUMBDE (indonéz) | 6:1, 6:0 |
Harmadik | Milana SZPREMO (szerb) | 7:6 (7-2), 6:4 |
Negyeddöntő | Jelena CSERNYAKOVA (orosz) | 6:0, 6:0 |
Elődöntő | Nagyija KICSENOK (ukrán) | 4:6, 6:3, 7:6 (7-5) |
Döntő | Noppawan LERTCHEEWAKARN (thaiföldi) | 6:3, 5:7, 4:6 |
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | J. HOPPER, T. SHAH (ausztrál, indonéz) | 6:0, 6:2 |
Negyeddöntő | V. IVAKNYENKO, R. TELTUMBDE (ukrán, indiai) | 6:3, 6:2 |
Elődöntő | L. KICSENOK, A. KOLESNYICSENKO (ukrán, üzbég) | 6:3, 6:3 |
Döntő | J. CSERNYAKOVA, DOJ M. (orosz, japán) | 6:7 (4-7), 6:0, 10-4 |
03.18.-03.23. – KUCHING (MALAJZIA) – KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | Rashmi TELTUMBDE (indiai) | 7:6 (7-4), 6:2 |
Harmadik | Ljudmila KICSENOK (ukrán) | 6:7 (4-7), 6:2, 6:4 |
Negyeddöntő | Jessy ROMPIES (indonéz) | 6:1, 1:6, 6:1 |
Elődöntő | Noppawan LERTCHEEWAKARN (thaiföldi) | 3:6, 0:6 |
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | SUSÁNYI ZSÓFIA, G. YSIDORA (magyar, indonéz) | 6:1, 3:6, 7:6 (8-6) |
Negyeddöntő | A. KOLESNYICSENKO, A. MARENKO (üzbég) | mérkőzés nélkül |
Elődöntő | B. GUMULYA, J. ROMPIES (indonéz) | 4:6, 4:6 |
03.10.-03.16. – NONTHABURI (THAIFÖLD) – KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | Olivia ROGOWSKA (ausztrál) | 4:6, 6:2, 7:6 (7-2) |
Harmadik | Milana SZPREMO (szerb) | 6:3, 6:7 (1-7), 4:6 |
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | J. GUNUGANTI, L. WHYBOURN (indonéz, brit) | 6:0, 6:3 |
Negyeddöntő | N. LERTPITAKSINCHAI, K. NARATTANA (indonéz) | 2:6, 6:1, 10-4 |
Elődöntő | Z. LINHOVA, M. TUMOVA (cseh) | 6:4, 6:2 |
Döntő | L. KICSENOK, N. KICSENOK (ukrán) | 1:6, 6:4, 9-11 |
01.21.-01.27. – CUENCA (VENEZUELA) – SALAK | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Claudia RAZZETO (perui) | 3:6, 7:5, 3:6 |
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | L. AVILES, C. LUCERO (venezuelai, argentin) | 6:0, 6:0 |
Negyeddöntő | B. BOLENDER, A. YACAMAN (amerikai, kolumbiai) | 6:3, 6:1 |
Elődöntő | I. ROBBIANI, A. SALUT (paraguayi, argentin) | 4:6, 6:3, 6:3 |
Döntő | A. HESSE, S. OYEN (francia, belga) | a francia, belga páros mérkőzés nélkül nyert |
01.14.-01.18. – BARRANQUILLA (KOLUMBIA) - SALAK | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | Lucia KOVALOVA (cseh) | 6:0, 7:6 (9-7) |
Harmadik | Sofie OYEN (belga) | 6:2, 6:3 |
Negyeddöntő | Amandine HESSE (francia) | 5:7, 6:0, 6:2 |
Elődöntő | Stephanie VOGT (liechtensteini) | 0:6, 2:6 |
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | M. GIRAL LORES, T. MOORE (venezuelai, brit) | 7:5, 6:4 |
Negyeddöntő | I. DAPKUTE, M. EJDESGAARD (litván, dán) | 6:3, 6:0 |
Elődöntő | G. BRUZZONE, N. SMITH (olasz, kanadai) | 6:4, 6:1 |
Döntő | P. HERCOG, S. VOGT (szlovén, liechtensteini) | 4:6, 3:6 |
01.07.-01.13. – CARACAS (VENEZUELA) – KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | Giulia BRUZZONE (olasz) | 6:2, 6:2 |
Harmadik | Zuzana LINHOVA (cseh) | 6:4, 5:7, 3:6 |
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | J. COHEN, Y. GUIMARAES (francia, brazil) | 6:2, 6:1 |
Negyeddöntő | A. HESSE, M. PONS (francia) | 6:4, 6:4 |
Elődöntő | P. HERCOG, A. VOGT (szlovén, liechtensteini) | 6:7 (6-8), 1:6 |
Értékeljen |
03.22.-04.03.
MIAMI OPEN
Miami (USA)
6 844 139 USD
04.04.-04.10.
KATOWICE OPEN
Katowice (POL)
250 000 USD
04.18.-04.24.
PORSCHE TENNIS GRAND PRIX
Stuttgart (GER)
753 000 USD
???
04.25.-04.30.
GP SAR LA PRINCESSE LALLA MERYEM
Rabat (MAR)
250 000 USD
04.30.-05.07.
MUTUA MADRID OPEN
Madrid (ESP)
4 942 700 USD
05.09.-05.15.
INTERNAZIONALI BNL D'ITALIA
Rome (ITA)
2 000 000 USD
05.15.-05.21.
INTERNATIONAUX DE STRASBOURG
Strasbourg (FRA)
250 000 USD
05.22.-06.05.
ROLAND GARROS
Paris (FRA)
GRAND SLAM EVENT