Értékeljen |
09.05.-09.12. – NEW YORK (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – US OPEN – KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | JANG Csi (kínai) | 4:6, 6:3, 6:2 |
Második | Julia PUTYINCEVA (orosz) | 5:7, 3:6 |
PÁROS (az amerikai Sloane STEPHENS oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | L. DAVIS, U. EIKERI (amerikai, norvég) | 6:0, 6:0 |
Második | E. GOLDFELD, C. VAN NGUYEN (amerikai) | 6:4, 6:2 |
Negyeddöntő | N. GIBBS, K. MCPHILLIPS (amerikai) | 6:2, 6:2 |
Elődöntő | D. GAVRILOVA, I. KROMACSEVA (orosz) | 6:2, 7:5 |
Döntő | A. MESTACH, S. NJIRIC (belga, horvát) | Mérkőzés nélkül győzött BABOS TÍMEA, S. STEPHENS |
08.15.-08.21. – SINGAPORE (SZINGAPÚR) – IFJÚSÁGI OLIMPIA – KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Szofia KOVALEC (ukrán) | 6:1, 6:2 |
Második | Chantal SKAMLOVA (szlovák) | 7:5, 6:3 |
Negyeddöntő | Julia PUTYINCEVA (orosz) | 6:1, 6:3 |
Elődöntő | CSENG Szaj-szaj (kínai) | 4:6, 1:6 |
A 3. helyért | Jana CEPELOVA (szlovák) | 2:6, 5:7 |
PÁROS (a belga An-Sophie MESTACH oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | N. RASOLOMALALA, Z. RAZAFIMATRATRA (madagaszkári) | 6:1, 6:3 |
Negyeddöntő | ISIZU S., E. MUTAGUCSI (japán) | 4:6, 6:3, 14-12 |
Elődöntő | DANG H., CSENG S. (kínai) | 6:3, 3:6, 7-10 |
A 3. helyért | D. GAVRILOVA, J. PUTINCEVA (orosz) | 6:2, 6:2 |
07.19.-07.25. – KLOSTERS (SVÁJC) – IFJÚSÁGI EURÓPA-BAJNOKSÁG - SALAK | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | Alekszandra MITROVSZKA (bolgár) | 6:4, 6:3 |
Harmadik | Garbine MUGURUZA-BLANCO (spanyol) | 4:6, 6:7 (3-7) |
PÁROS (SUSÁNYI ZSÓFIA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | erőnyerő |
|
Második | N. NAGODE, M. SMIC (szlovén) | 3:6, 6:0, 10-8 |
Harmadik | M. MAROZAVA, P. PEKOVA (fehérorosz) | 6:3, 6:2 |
Negyeddöntő | E. BURGIC, A. HUSARIC (boszniai) | 3:6, 6:2, 11-9 |
Elődöntő | D. SCHUURS, S. VAN DER SAR (holland) | 6:3, 3:6, 7-10 |
06.26.-07.04. – WIMBLEDON (NAGY-BRITANNIA) – THE JUNIOR CHAMPIONSHIPS - FŰ | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | OMAE Akiko (japán) | 6:3, 3.6, 6:4 |
Második | Aliakszandra SZASZNOVICS (fehérorosz) | 6:3, 6:4 |
Harmadik | Sloane STEPHENS (amerikai) | 2:6, 6:3, 6:8 |
PÁROS (az amerikai Sloane STEPHENS oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | L. BROWN, L. ROBSON (brit) | 6:1, 6:4 |
Második | E. BOUCHARD, U. EIKERI (kanadai, norvég) | 1:6, 6:2, 6:3 |
Negyeddöntő | A. MESTACH, S. NJIRIC (belga, horvát) | 7:5, 6:2 |
Elődöntő | V. CEPEDE ROIG, C. DINU (paraguayi, román) | 6:1, 6:3 |
Döntő | I. KROMACSEVA, J. SZVITOLINA (orosz) | 6:7 (7-9), 6:2, 6:2 |
06.20.-06.25. – ROEHAMPTON (NAGY-BRITANNIA) - FŰ | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Szanta SIMILINA (orosz) | 6:2, 6:1 |
Második | Katy DUNNE (brit) | 6:1, 6:4 |
Harmadik | Lucia BUTKOVSKA (szlovák) | 5:7, 6:0, 6:0 |
Negyeddöntő | Onsz DZSABUR (tunéziai) | 7:5, 6:2 |
Elődöntő | Kristyna PLISKOVA (cseh) | 6:3, 6:7 (6-8), 4:6 |
05.30.-06.06. – PÁRIZS (FRANCIAORSZÁG) – ROLAND GARROS - SALAK | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Ilona KREMEN (fehérorosz) | 6:4, 6:2 |
Második | Maria-Teresa TORO-FLOR (spanyol) | 3:6, 6:4, 4:6 |
PÁROS (az amerikai Sloane STEPHENS oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | J. GINIER, M. PONS (francia) | 6:2, 6:2 |
Második | A. ESKENAZI, D. KOVINIC (argentin, montenegrói) | 6:3, 6:0 |
Negyeddöntő | C. DE BERNARDI, L. JEANJEAN (francia) | 6:3, 6:0 |
Elődöntő | M. GRAGE, CSENG S. (dán, kínai) | 6:0, 6:1 |
Döntő | L. ARRUABARRENA-VECINO, M.-T. TORO-FLOR (spanyol) | 6:2, 6:3 |
05.-17.-05.23. – BONFIGLIO (OLASZ) - SALAK | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Danka KOVINIC (montenegrói) | 6:4, 6:3 |
Második | Andrea GAMIZ (venezuelai) | 6:2, 6:1 |
Harmadik | Nastassja BURNETT (olasz) | 6:3, 3:6, 5:7 |
01.24.-01.30. – MELBOURNE (AUSZTRÁLIA) – AUSTRALIAN OPEN – KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Ashling SUMNER (ausztrál) | 6:1, 7:6 (7-2) |
Második | Sandra ZANIEWSKA (lengyel) | 1:6, 6:4, 6:1 |
Harmadik | Anna Arina MARENKO (orosz) | 6:4, 6:7 (2-7), 6:1 |
Elődöntő | Krystina PLISKOVA (cseh) | 4:6, 6:4, 5:7 |
PÁROS (a kanadai Gabriela DABROWSKI oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | HONG S., OZAKI R. (dél-koreai, japán) | 6:3, 6:1 |
Második | K. PLISKOVA, K. PLISKOVA (cseh) | 6:4, 7:6 (8-6) |
Negyeddöntő | E. GOLDFELD, M. KEYS (amerikai) | 4:6, 6:3, 11-9 |
Elődöntő | U. EIKERI, C. SILVA (norvég, chilei) | 7:5, 6:2 |
Döntő | J. CEPELOVA, C. SKAMLOVA (szlovák) | 6:7 (1-7), 2:6 |
01.15.-01.20 – TRARALGON (AUSZTRÁLIA) – KEMÉNY PÁLYA | ||
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | Kanyapat NARATTANA (thaiföldi) | 6:3, 6:4 |
Második | OZAKI Risa (japán) | 6:3, 6:1 |
Harmadik | Anna-Lena FRIEDSAM (német) | 6:2, 7:6 (7-3) |
Negyeddöntő | Julia PUTYINCEVA (orosz) | 7:5, 2:6, 6:2 |
Elődöntő | Chantal SKAMLOVA (szlovák) | 6:3, 4:6, 6:4 |
Döntő | ISIZU Szacsie (japán) | 6:2, 6:3 |
PÁROS (a chilei Camila SILVA oldalán) |
|
|
FORDULÓ | ELLENFÉL | EREDMÉNY |
Első | DANG H., DIAN R. (kínai) | 6:3, 6:0 |
Második | P. KANIA, A.-A. MARENKO (lengyel, orosz) | 6:4, 6:4 |
Negyeddöntő | M. ZANEVSZKA, S. ZANIEWSKA (ukrán, lengyel) | 6:3, 2:6, 7-10 |
Értékeljen |
03.22.-04.03.
MIAMI OPEN
Miami (USA)
6 844 139 USD
04.04.-04.10.
KATOWICE OPEN
Katowice (POL)
250 000 USD
04.18.-04.24.
PORSCHE TENNIS GRAND PRIX
Stuttgart (GER)
753 000 USD
???
04.25.-04.30.
GP SAR LA PRINCESSE LALLA MERYEM
Rabat (MAR)
250 000 USD
04.30.-05.07.
MUTUA MADRID OPEN
Madrid (ESP)
4 942 700 USD
05.09.-05.15.
INTERNAZIONALI BNL D'ITALIA
Rome (ITA)
2 000 000 USD
05.15.-05.21.
INTERNATIONAUX DE STRASBOURG
Strasbourg (FRA)
250 000 USD
05.22.-06.05.
ROLAND GARROS
Paris (FRA)
GRAND SLAM EVENT