Értékelés

Indian Wells: vereség az elődöntőben

0 értékelés
Értékeljen
2016-03-18 - A Mattek-Sands - Vandeweghe kettős három szettben múlta felül Timi és Svedova duóját. A mérkőzés 1 óra 30 percig tartott.

BNP PARIBAS OPEN (6 844 139 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA), PÁROS, ELŐDÖNTŐ

Bethanie Mattek-Sands, Coco Vandeweghe (amerikai)-Babos Tímea, Jaroszlava Svedova (magyar, kazah, 3.) 2:6, 6:4, 10-4

Már a 32 perces első szett is nagy csatát hozott, ekkor Timi és társa szinte minden fontos helyzetet sikeresen oldott meg.

A 3. helyen kiemelt magyar-kazah duó kétszer nyerte el ellenfele adogatását. Timi és Svedova a nyitó gémben 0-40 után 40-re, majd 4:2 után 15-re brékelt. A második játékot 30-40-ről mentette meg a 3. helyen kiemelt kettős.

A szett végén, 5:2 után Timi és Svedova 40-re hozta adogatását.

A 38 perces második játszmában a tavaly Lucie Safarova oldalán az Australian Openen és a Roland Garroson is bajnok Mattek-Sands, valamint Vandeweghe már sokkal jobban figyelt saját adogatásaira. Az amerikai duó ekkor már nem adott esélyt szervái mögött az ellenfélnek, majd 4:3 után 3 bréklabdához jutott. Ezt még nem használta ki a tengerentúli duó, de sajnos 5:4 után 30-0-ról nyerte el az ellenfél adogatását.

Így jöhetett a mindent eldöntő rövidítés. Sajnos ez a rész csak az elején volt izgalmas…

Timi és Svedova 0-2-ről fordított két fogadóponttal 3-2-re, de ezután elveszítette mindkét adogatását (3-4). Egyszer még sikerült visszabrékelni 4-5-re, de utána Mattek-Sands és Vandeweghe sorozatban öt labdamenetet nyert, háromszor fogadóként szerzett pontot.

babostimea.hu - Nyomatékosan kérjük, hogy a honlapon található nyilatkozatokat, fotókat, videókat, információkat csak a forrás egyértelmű megjelölésével használják!!!